Hakkımızda

2021 yılında İstanbul’da bulunan merkezinde faaliyetlerine başlayan D Yatırım Bankası A.Ş. Kurumsal ve Ticari Bankacılık, Yatırım Bankacılığı, Dijital Bankacılık ve Hazine Yönetimi alanlarında, güçlü, deneyimli ekip ve girişimci iş kültürü ile müşterilerine hizmet veriyor.

image

Yatırım Bankacılığında
Yeni Bir Deneyime
Merhaba!

Güçlü ve deneyimli ekibimiz, girişimci iş kültürümüz, yurt içi ve yurt dışı pazarlardaki bilgi ve deneyimimiz, küresel standartlarda bankacılık ürünlerimiz, ihtiyaçlarınıza özel çözümlerimiz, katma değerli hizmetlerimiz, sürdürülebilir değer yaratma misyonumuzla işinizi ileri taşımak için çalışıyoruz.

Yeni fikirler arayan şirketlerin, yeni iş modelleri geliştiren, potansiyeli olan sektörlere yatırım yapan, finansal yapısını sağlamlaştırmak isteyen ve ihracatla ekonomimize kazandıran kuruluşların yanındayız.

Yüksek hedeflerini halka açmayı amaçlayan, değer yaratan şirketlere değer katıyoruz.

Doğan Yatırım Bankası
Doğan Her Gün Yanınızda

İnternet sitemizi ziyaretiniz kapsamında, yalnızca IP veriniz teknik ve hukuki yükümlülüklerimiz kapsamında güvenlik duvarı katmanımızda saklanmakta olup, kişisel verinizin işlenmesine ilişkin ayrıntılı aydınlatma metnimize buradan ulaşabilirsiniz.